Vysoké Mýto 14- 15.8. 2010

Cheb 28.-29.8. 2010

Dunajská Streda 14- 15.8. 2010

Písek 24.-25.7. 2010

Další závod byl v Písku. Stoupalo očekávání, protože v Písku jsem již jel a nebyla to pro mě konečně nová trať. Už v trénincích jsem jezdil své maxima a v kvalifikaci jsem si vybojoval své první "pole position" (nejen ve třídě 70 EVO, ale také mezi třídou OPEN, kteří jezdí s námi rozjížďky. Po skvělém startu jsem si držel první pozici. Ikdyž mě potom předjel Jan Nemec jedoucí ale jinou kategorii. Takže 1. vítězství.Druhém závodě se mi též povedl start. Ujel jsem všem ze své kategorie až na Jana Němce (který ale jede kategorii OPEN). Oba jsme jeli na 1. pozici ve své kategorii, ale bojovalo se i o pomyslné první místo mezi skůtry. Několikrát jsme si pozice prohodili, ale nakonec pod šachovnicovým praporem jsem projel jako první. Velice úspěšný víkend kde jsem zístal své první "pole position" i poprvé vystoupil na 1.místo.

Dunajská Streda 26.-27.6. 2010

Po úspěchu z Písku nás čekal závod na Slovensku, v Dunajské Strede. Znovu to byla pro mě nová trať. Byla zde mezinárodní účast-Češi, Slováci, Slovinci a Maďaři. Bylo tedy jasné, že to bude velice těžký závod. Naštěstí byl jeden den vyhrazen pro volné tréningy a já měl možnost se seznámit s tratí a jezdci. V kvalifikaci jsem si vyjel 2. místo. Po skvělém startu v první závodě jsem se dostal do čela závodu. O vedení jsem přišel už brzy, ale měl jsem poměrně velký náskok na skupinku za mnou. Ta mě nakonec dojela asi pět kol před koncem. Ztratil jsem druhou příčku, ale brzy jsem si ji vybojoval zpátky. Mezitím se na mě dotahl další jezdec. Napínavý souboj vyvrcholil v předposlední zatáčce výměnou pozic, ale nakonec se mi podařilo uhájit druhou pozici až do cíle. V druhém závodě jsem od začátku kontroloval 2.místo a vyrovnanými časy na jedno kolo jsem navyšoval svůj náskok před pronásledovateli a dojel na 2.pozici.Celkově 2.místo (1. místo maďar a 3. místo slovinec)

Písek 19.-20.6. 2010

Druhý závod sezony se uskutečnil v Písku. Byla to pro mě zcela nová trať. Po volných trénincích, kde jsem se pohyboval v první trojce se čekalo na kvalifikaci. Moc se mi nevydařila a do závodů jsem startoval vždy z 5. místa. Neděle začala stejně jako ve Vysokém Mýtě-mokro. Ale tentokrát to stihlo na závod uschnout. Po skvělém startu v prvním závodě jsem se držel na 3. pozici a v průběhu závodu se dostal až na 2. místo. Druhý závod jsem skončil "až" 3. Celkově tedy 3. místo.

Vysoké Mýto 29.-30.5. 2010

Po zimní přestávce se jel první závod skútrů ve Vysokém Mýtě. Čekal mě vůbec první závod v nejprestižnější třídě Skútrů 70 ccm. Závodní víkend začal v sobotu, kdy jsem se ve volných trénincích držel na špici a v kvalifikaci si vyjel 2. místo. V neděli nás probudil déšť a jel se mokrý závod. První závod jsem nedokončil, ale vynahradil jsem si to 3. místem v druhém závodě.

13.9. 2009

Den po AB Cardion Cupu jsme se jeli podívat na závody skútrů, protože příští rok pojedu skútry 70. CHtěl jsem si vyzkoušet alespoň jízdu na parkovišti a najednou se naskytla příležitost zapůjčení závodního stroje na celý závodní den. Hned v seznamovacím treninku šlo vše nad očekávání dobře a v kvalifikaci jsem si vyjel 5. místo z téměř třicítky jezdců třídy scooter 50. V první rozjíždce jsem vybojoval mezi podstatně staršími jezdci 3. místo a zajel nejrychlejší kolo závodu. Druhý závod jsem již s náskokem a k překvapení všech stálých účastníků seriálu vyhrál.

12.9. 2009

Závěrečný závod AB Cardion Cupu v roce 2009. Ze dvou rozjížděk jsem skončil na 1. místě, ale celkově to stačilo "pouze" na 2.místo v AB Cardion Cupu 2009.

24.-26.7. 2009

ME minibiků v Itálii (Ottobiano)-Dostal jsem od firmy POLINI zapůjčenou motorku GP6 pro třídu SENIOR OPEN 50. V této motorce byl velký potenciál ve výkonu a v tréninkových jízdách se mi velice dařilo. Třída SENIOR OPEN 50 je nejprestižnější nejen v Itálii, ale také v celé Evropě a tohoto podniku se zúčastnilo více než 40 jezdců (řada z nich má již zkušenosti ze závodů na velkých motorkách). Bohužel v měřených trénincích se objevily technické potíže a v samotném závodě jsem se namotal do hromadné havaríe a tak pro mě tento závod předčstně skončil.

16.05.2009

16.5 se konal první závod Mistrovství ČR 2009. V první rozjížďce jsem dojel na 1. místě s poměrně velkým náskokem ikdyž byla velká deštová průtřž. V 2. rozjížďce tentokrát už na suchu jsem potvrdil 1. místo a zajistil si průběžné vedení MČR.

25.04.2009

25.4 Jsme byli na první závodech sezony 2009. Nebylo to normální České mistrovství, ale šlo o volný závod AB Cardion Cup. V měřeném tréninku jsem měl pole position s časem 27.75- což byl můj osobní rekord( na první závod v sezoně to neni špatné :D) V první závodě jsem dojel druhý. V druhém závodě jsem měl dobrý start a vedení jsem udržel do posledních 3 kol, pak jsem uělal chybu a nakonc to bylo 2. místo celkově.

27.9.2008

V sobotu 27.9.2008 jsme jeli na Olympia Supermoto Night Show. Byla to exibice, kde se kromě minibiků ukázali i supermoto a pitbiky. Finále minibiků se jelo za umělého osvětlení a skončil jsem na 5. místě bez rozdílu kategorií.

30.07.2008

Dne 30.07.2008 jsem testoval nový stroj Polini GP5 5Occm v Brně na Masarykově okruhu. Zezačátku jsem si nemohl zvyknout na ostrý výkon nové motorky a postupem času jsem zajel jediný okruh za skvělých 28.37s. S tímto strojem se chystáme vyjet příští rok a úspěšně sbírat body nejen v Českém Mistrovství.