Get Adobe Flash player
Moto Street

XP 4 Street Polini

Motocykl XP 4 STREET

Motocykl XP 4 STREET je vyvinutý pro zábavu a užitek ve městě, první motocykl od Polini, splňující normu EURO 2 a další předpisy, aby mohl získat registrační značku a jezdit po veřejných komunikacích.

Motocykl XP 4 Street pro městský provoz

Motocykl XP 4 Street byl vyvinut speciálně pro užití v přeplněných městských ulicích. Je o 20% menší než podobné motocykly a tím je také lehčí a mimořádně obratný a ekonomický. Zkrátka nový Polini XP4 Street má všechny předpoklady, stát se kultem městského motocyklu. Motocykl Polini XP 4T v provedení Hobby i Racing a to ve verzích cross i motard.

Street_1

Všechny tyto zkušenosti byly uplatněny při konstrukci modelu XP 4T Street, aby tento motocykl přinášel užitek, ekonomický provoz, ale i zábavu, především v přeplněných městských ulicích, ale také na volné silnici, polní cestě nebo v lehčím terénu. Tento kompaktní motocykl byl vyroben tak, aby vás s potěšením vozil do práce ve vašem městě, ale také za zábavou. Tento Pitbike je tou správnou kombinací skútru a velkého motocyklu pro městský provoz.

Jednotlivé detaily jsou řešeny na základě zkušeností ze stavby závodních speciálů, ale zároven s možností nastavení pro vyšší komfort jízdy. Je možné si také vybrat z nabídky tuningových dílů, které jsou shodné s díly pro Polini XP 4T Racing, např. pružiny přední vidlice, speciální zadní pérování apod. Velká pozornost byla věnována bezpečnosti provozu.

Přední vidlici použil Polini od Paioli, pneu Dunlop 3.50 – 10“, hydraulické brzdy s kotouči 200mm vpředu a 150 mm vzadu, byly zkoušeny v závodech italského poháru. Maximální pozornost byla věnována výběru komponentů od dalších dodavatelů, ale i vývoji vlastních součástek, tak aby motocykl obstál v různých extrémních podmínkách, ale aby také vynikal jednoduchou údržbou a velkou spolehlivostí.

Polini XP4 Street Polini XP4 Street

Polini XP4 Street Polini XP4 Street

Polini XP 4T Street je mimořádný kompaktní motocykl pro přeplněný městský provoz. Rychlý, obratný, mimořádně dobře ovladatelný a s výbornými jízdními vlastnostmi, ale také snadno parkovatelný. Tento motocykl od Polini je ideální volbou pro vaši cestu městem do práce i za zábavou.

street_7_b street_8_b

street_9_b street_10_b

video

Sport news

Motosport news